Збірна пансіонату для людей похилого віку викликала «на інтелектуальний бій» школярів і дошколяриків Юні спортсмени позмагалися із ветеранами у шахи і шашки в матчі «Хід конем»

Шаховий сайт ЗТУ Миколи Боднара м.Вінниця

У Вінницькому обласному пансіонаті для людей похилого віку та осіб з інвалідністю провели незвичне змагання з інтелектуальних ігор. Команда закладу викликала «на бій» збірну клубу «Романтик» мережі «VinSmart» і МДЮСШ № 6,

В пансіонаті регулярно відбуваються внутрішні змагання із шахів і шашок. Але ігри із залученням гостей пройшли вперше. Вони отримали назву «Хід конем».

Команди дітей та ветеранів змагалися «стінка на стінку». В кожній команді було по вісім гравців, незалежно від статі. Половина грала в шахи, решта – у шашки.

У «королівській грі» діти розгромили вихованців пансіонату – 7:1. Це не дивно, адже в юнацькій команді грали досить кваліфіковані шахісти, в тому числі перший чемпіон Вінниці серед аматорів – 18-річний Андрій Вічавський. Його суперником був 81-річний Дмитро Заміхора, який торік був чемпіоном пансіонату.

– Із чемпіоном Вінниці серед аматорів позмагатися було цікаво. Андрій ставив мені оригінальні пастки, тобто було чому повчитися. Тепер буду більше тренуватися, щоб наступного разу зіграти краще, – каже Дмитро Заміхора.

За словами пана Заміхори, в пансіонаті йому живеться відмінно. Його дружина мешкає разом. Подружжя перебралося до закладу за станом здоров’я.

– В пансіонаті за нами добре доглядають. В селі таких фахівців-медиків немає. В нашому закладі подобається все, починаючи від естетичного оформлення і закінчуючи гуртками. У місто я виходжу часто: гуляю у парку, відвідую театр і кіно, – розповів Дмитро Заміхора. 

А ось в шашках гра виявилася майже рівною. Юнацька команда із великим трудом вирвала символічну командну перемогу – 4,5 на 3,5 очки. Найкращій результат у збірній пансіонату показав 71-річний шашкіст Сергій Левченко. Він двічі переграв 5-річного «романтика» Іллю Лабінова.

– Спорт є спорт, тут перемагає найсильніший. А грати із дошколяриком було досить цікаво, – прокоментував Сергій Левченко. 

Пан Левченко в пансіонаті мешкає п’ять років. Влаштувався сюди сам, бо не має родичів.

– Живеться тут непогано, харчування цілком влаштовує. У вільний час можна пограти в шахи, шашки, датс і лото. В актовому залі навіть проходять змагання із кульової стрільби. Не бракує бажаючих займатися у комп’ютерному класі, – каже Сергій Левченко. 

Переглядів: 132 | Today: 0 | Total: 101713
Вподобати та поширити
Follow by Email
Facebook

Залишити відповідь