Призерам – Кубки і премії, непризерам – торти: командний чемпіонат країни з класичних шахів завершився лотереєю

Шаховий сайт ЗТУ Миколи Боднара м.Вінниця

З 27 серпня по першого вересня у Вінниці триває командний чемпіонат України з шахів серед дітей до 12 років. Організаторами є обласна шахова федерація, Міністерство молоді та спорту України, Федерація шахів України, спортуправління Вінницької облдержадміністрації, спорткомітет Вінницької міської ради і МДЮСШ № 6 міста над Бугом. Команди грають у спортшколі № 6 за системою «стінка на стінку». В кожній – по два хлопці і дівчина (також можуть бути запасні). Медалі розігруються одразу у трьох турнірах – із класичної гри, швидких і блискавичних шахів.

Стартували 26 команд, які представляють всі куточки нашої держави. Перша збірна Вінниці, яку очолював кандидат у майстри спорту Юрій Штомпель, зіграла на свій рейтинг –посіла шосту сходинку.

Рейтинг-фаворит, команда Миколаєва (всі учасники якої – кандидати у майстри спорту), очолила перегони після трьох турів. І зберегла лідерство до фінішу В активі миколаївців – п’ять командних перемог і дві нічиї в семи турах. На другому місці – Івано-Франківськ, на третьому – Київ-1, на четвертому – Житомирська область. Ці команди отримали грошові премії – від чотирьох до тисячі гривень, кубки, медалі і грамоти.

На урочистому закритті організатори вдалися до оригінальної новинки. Серед команд-непризерів розіграли дванадцять смачних тортів, любязно наданим Кондитерським Домом Вацак в виді спонсорської допомоги. Діти були у захваті!

Прес-служба Вінницької обласної федерації шахів

Переглядів: 956 | Today: 0 | Total: 321034
Вподобати та поширити
Follow by Email
Facebook

Залишити відповідь