На чемпіонаті Вінниці серед самих маленьких виявили переможців та фіналістів чемпіонату області.

Шаховий сайт ЗТУ Миколи Боднара м.Вінниця

.  У Вінницькій шахово-шашковій школі відбувся чемпіонат міста серед юнаків та дівчат до 8 та 10 років. Відбулось два окремі турніри в яких хлопці і дівчата грали разом, але заліки були різні. В категорії до 8 років впевнену гру показав Іван Катеринюк, 7.5 очка з 8 можливих і заслужене чемпіонство. 2 місце в Аріеля Швайгера, який всю турнірну дистанцію переслідував чемпіона. 3 місце в Максима Берегельського. В дівчат чемпіонкою стала Катернина Баніна, 2 – Марія Грінь, 3 – Діана Романько. Вітаємо чемпіонів та призерів, а також Юрія Перепелицю, Володимира Стороженка і Максима Белінського з потраплянням на чемпіонат Вінницької області. В чемпіонаті до 10 років боротьба була більш напружена, явного лідера не було, один юнак вигравав в іншого. І найвдалішим і спритнішим виявився Олексій Гнатюк. Олексій – чемпіон Вінниці! Друге і третє місця вибороли відповідно Іван Крамаренко і Володимир Василюк. Чемпіонкою серед дівчат стала Анастасія Кравченко, 2-е в Варвари Бондаренко, 3-Юліана Гнатюк. Всі ці спортсмени, а також Михайло Василюк, Микола Бубело, Ярослав Дідусенко, Денис Цибульський, Данило Бондарчук і Владислав Залужний вибороли право прийняти участь в чемпіонаті Вінниччини. Ще раз вітаємо всіх чемпіонів і призерів, і до зустрічі в чемпіонаті Вінницької області, який відбудеться з 6 по 9 лютого 2020 року. Таблиця до 8 років: http://chess-results.com/tnr507359.aspx?lan=11&art=1&rd=8 Таблиця до 10 років: http://chess-results.com/tnr507360.aspx?lan=11&art=1&rd=8

Переглядів: 19 | Today: 0 | Total: 13327