В чемпіонаті Вінниччини серед шахових вундеркіндів розігрувалися путівки на чемпіонати України

Шаховий сайт ЗТУ Миколи Боднара м.Вінниця

У Вінниці провели чемпіонат області серед шахових вундеркіндів. На базі МДЮСШ №6 змагалися діти до восьми і до десяти років.На старт вийшли понад 60 юних спортсменів, які представляли Вінницю, Жмеринку, Калинівку та інші населенні пункти нашого регіону і пройшли відбір. Це були дійсно найсильніші учасники, адже за підсумками змагання розігрувалися путівки на чемпіонати України. В турнірі серед дівчат до восьми років фавориткою вважалася чинна чемпіонка міста і області Катерина Баніна. Катруся легко «розправилася» з усіма суперницями, показавши стовідсотковий результат – 6 очок із 6 можливих! Разом із Катериною трійку кращих склали Марія Грінь і Діана Романько, які набрали відповідно   5 і 4 очок. – Я займаюся шахами із трьох років! Подобається перемагати різних суперників. Я не лише ходжу на тренування, але й займаюся вдома. Рішаю шахові задачки. Подобається дивитися відеоуроки гросмейстера Шипова і особливо їздити на шахові турніри в інші міста – розповіла Катруся Баніна. – Але шахи – це ще не все моє життя. Також я займаюся музикою. В турнірі серед хлопчиків до восьми років боротьба за золото розгорнулася між чемпіоном Вінниці Іваном Катеринюком і срібним призером Аріелем Швайгером. Цього разу вони зробили рокіровку, тобто помінялися місцями в підсумковій турнірній таблиці. Аріель показав чудовий результат – 8 очок із 8 можливих, а Ваня відстав лише на очко. Бронзу виборов Данило Братанов.  В заліку серед дівчаток до 10 років всі пять партій виграла Анастасія Кравченко, яка і стала чемпіонкою. Срібло в Ірини Гнатовської, бронза за Варварою Бондаренко. Змагання серед хлопчиків до десяти років виявилося наймасовішим. Чемпіоном міста в напруженій боротьбі став Олексій Гнатюк – 6.5 очок з 8 можливих. Срібним призером став Павло Кузнєцов з такою ж кількістю очок, але гіршим коефіцієнтом. Бронза Миколи Бубели.     Нагородження провів старший тренер Вінницької МДЮСШ № 6, міжнародний майстер Володимир Вусатюк. Він зазначив, що чемпіони і призери  області серед дітей до десяти років гратимуть на початку травня на чемпіонаті України в Миколаєві,  а до восьми років – на початку червня на чемпіонаті України в Одесі. Організаторами даного чемпіонату були: комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради, Управління фізичної культури і спорту Вінницької ОДА та Вінницька шашово-шашкова школа.
Таблиця дівчат до 8 років: http://chess-results.com/tnr518647.aspx?lan=11&art=4  Таблиця дівчат до 10 років: http://chess-results.com/tnr518650.aspx?lan=11&art=4  Таблиця юнаків до 8 років: http://chess-results.com/tnr518645.aspx?lan=11&art=1&rd=8  Таблиця юнаків до 10 років: http://chess-results.com/tnr518649.aspx?lan=11&art=1&rd=8

Переглядів: 438 | Today: 0 | Total: 102331