Діма Горєлов-чемпіон Вінниччини серед любителів!

Шаховий сайт ЗТУ Миколи Боднара м.Вінниця

На шаховій платформі chess.com відбувся чемпіонат Вінниччини серед любителів з онлайн-шахів. Біля пів сотні найкращих шахістів Вінниччини з українським рейтингом до 2300 (в основному окрім майстрів спорту) виборювали першість. Змагання пройшло в напруженій боротьбі. Пів дистанції фаворитів не було, лідирувала група шахістів біля 12 осіб. Але як турнір перетнув екватор студент Вінницького медичного університету, чемпіон України серед медичних ВУЗів в складі збірної команди ВМУ молодий КМС Дмитро Горєлов почав вигравати партію за партією і зупинити його вже ніхто не зміг. Вітаємо Діму! Срібним призером став Алєксандр Швайгер, бронзовим Руслан Остапчук. 4-Микола Химич, 5-Сергій Руденко, 6-Юрій Друзь. Кращим ветераном став Віктор Гудок. Вітаємо призерів і бажаємо нових звершень!

Переглядів: 155 | Today: 0 | Total: 44501