МОЛДОВАНИН, ОДЕСИТ І ЗБІРНА ВІННИЦІ ПЕРЕМОЖЦІ СІЧНЕВИХ ШАХОВИХ НОВОРІЧНИХ ТУРНІРІВ У ВІННИЦІ !

Шаховий сайт ЗТУ Миколи Боднара м.Вінниця

ІНТЕРВ’Ю. Микола Боднар: «Проводити турніри у рідних стінах зручно і дешевше» Новий рік для шахової спільноти Вінниці розпочався відразу з трьох форумів всеукраїнського та міжнародного рівнів. З першого по сьоме січня у місті над Бугом тривав дебютний шаховий фестиваль «Вінниця зимова». За день обласний центр приймав чемпіонат ФШВ, а ще через день дев’ятий за рахунком відкритий «Кубок Поділля» – традиційні змагання з швидких шахів. Незмінним місцем проведення шахових баталій стала спеціалізована дитячо-юнацька спортшкола №6. Її директор, заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу Микола Боднар підсумував початок нового сезону. Якщо коротко, то скажу наступним чином: карантинні обмеження не дають змоги їздити на змагання в інші міста, але грати потрібно. В рамках фестивалю провели три невеличкі турніри, в яких взяли участь тридцять вісім шахістів. Наймолодшому з них вінничанину Юрі Перепелиці, до речі призеру чемпіонату України серед юнаків до 8 років було вісім років, найстаршому – майстру з Румунії усі сімдесят років. Фестиваль відразу став міжнародним? Так, прибули представники Молдови, Румунії, Польщі і, навіть, Ісландії. Хоча переважна більшість учасників була, звичайно, з України і безпосередньо з Вінниці. При такому представництві вінничани мали шанси на призові місця? Як я казав, було три турніри. В двох з них саме ми, господарі фестивалю, були переможцями. Так вихованець нашої школи Юрій Штомпель став кращим у турнірі «Б» – серед кандидатів у майстри спорту України. Серед першорозрядників переміг Євген Шафір. А от в головному майстерському турнірі «А» першість здобув молдованин Драгош Чєрєш. Турнір «В»: http://chess-results.com/tnr603846.aspx?lan=11&art=4  Турнір «С»: http://chess-results.com/tnr590472.aspx?lan=11&art=4 Турнір «А»: http://chess-results.com/tnr592691.aspx?lan=11&art=4 Хто домінував в чемпіонаті ФШВ з швидких шахів? Ще раз повторюся, що турнірів на Україні поменшало тому відчувається дефіцит в практичній грі, тому турнір зібрав аж 74 учасників з 10 областей і 4 країн. Це дуже порадувало організаторів, адже якщо до тебе їдуть – значить ти проводиш змагання на достойному рівні. А трійка призерів склала: 1 – Максим Горошков (Чорноморськ,Одеська обл.), 2 – Олексій Білич (Чернівці), 3 – Віктор Скляров (Київ), а от мені вдалося зайняти почесне 4 місце в цій напруженій боротьбі з молодими і талановитими шахістами. Таблиця: http://chess-results.com/tnr600743.aspx?lan=11&art=1&rd=9&flag=30  На «Кубку Поділля» домінували господарі? Результати цих змагань мене приємно здивували. Було двадцять команд по три гравці в кожній. Дуже сильними виглядали Київ, Одеса, Чернівці та Хмельницький. Втім перше місце залишилося за нашою трійкою у складі Владислава Ларкіна, Володимира Вусатюка і Артура Роєнка. Одесити стали другими. Третє ж місце посіла наша юнацька команда за яку виступали Дмитро Щербина, Юрій Штомпель і Максим Біленький. Таблиця: http://chess-results.com/tnr591463.aspx?lan=11&art=0&rd=9&flag=30  Отже, результатами задоволені? Так, звичайно. Провели турніри у рідних стінах. Це зручно і дешевше, тим більше зараз нікуди особливо не запрошують. Також в черговий раз підтвердили свою конкурентоздатність на всеукраїнському рівні.

Автор: Артур Колесник – редактор сайту «Вінницька Арена»

Переглядів: 407 | Today: 0 | Total: 310692