Перший шаховий турнір у Нападівці

Шаховий сайт ЗТУ Миколи Боднара м.Вінниця

У с. Нападівці (Липовецький район) вперше провели турнір з шахів. В змаганні взяла участь дюжина команд, кожна з яких складалися із чотирьох гравців.

Турнір підтримали сільська адміністрація та керівництво місцевої агрофірми «Нападівська». Завдяки цьому вдалося підготувати призовий фонд і зібрати непоганий склад гравців.  

Серед гравців були не лише вінничани, але й шахісти Львова і Хмельницького. Адже участь легіонерів не була заборонена регламентом. На старт вийшли досвідчені і молоді майстри спорту. А також хмельницький міжнародний гросмейстер Любомир Михалець, екс-чемпіон України. Він виступав за команду с. Кудлаї (Немирівський район).

Після семи турів за коловою системою визначився лідер. Переможцем стала команда агрофірми с. Нападівка, яка дебютувала на обласному рівні. Її успіх не є випадковим. Адже за Нападівку виступали міжнародний майстер Микола Боднар і майстер ФІДЕ Олег Биковський (обидва – Вінниця), який виграв три останні чемпіонати області з класичних шахів в особистому заліку. Підготував команду головний організатор і натхненник турніру – Павло Гурін. Він повідомив, що нещодавно в Нападівці за підтримки місцевої агрофірми організували шаховий клуб.    

– Дякую організаторам за цей чудовий турнір і гарні призи. Змагання пройшло в інтригуючій боротьбі. До останнього туру не було зрозуміло, хто стане переможцем і призерами, – прокоментував Микола  Боднар.  

На другому місці – ще одна сільська команда. В Кудлаях мешкає лише 300 людей, але нині це вже один із головний центрів шахового життя на Вінниччині. Віце-чемпіонів очолював президент Немирівської шахової федерації Віталій Довгань. А підсилив команду (окрім гросмейстера Любомира Михальця), ще й екс-чемпіон Вінниччини з класичних шахів В’ячеслав Кошовий (Бар).

Бронзові нагороди – у збірної Вінниці на чолі із міжнародним майстром Віктором Гудком. На велике прохання організаторів колектив обласного центру було представлено не у найсильнішому складі, щоб дати шанс на призові місця командам із глибинки.

Водночас в турнірі взяли участь дві дитячі команди з міста над Бугом. Вони дали бій дорослим і не «пасли задніх». Клуб «Романтик» посів шосте місце, збірна МДЮСШ № 6 – восьме.   

Окрім вручення командних призів і медалей, були також нагороджені по три кращих гравці на кожній шахівниці. На першій дошці індивідуальну першість здобув Микола Боднар, на другий – Олег Биковський (обидва – Нападівка), на третій – золото розділили В’ячеслав Кошовий (Кудлаї) і Андрій Вічавський (клуб «Романтик»), на четвертій – львівський легіонер Ігор Дідух (Вінниця).   Таблиця: http://chess-results.com/tnr423824.aspx?lan=11  

Переглядів: 185 | Today: 3 | Total: 169650
Вподобати та поширити
Follow by Email
Facebook

Залишити відповідь