Всеукраїнський шаховий бліц-турнір у Вінниці виграв кандидат у майстри із гросмейстерським рейтингом

Шаховий сайт ЗТУ Миколи Боднара м.Вінниця

У Вінниці пройшов сильний шаховий бліц-турнір. Він мав статус третього етапу чемпіонату ФШВ. Ці змагання організовує Вінницька обласна шахова федерація на чолі з міжнародним гросмейстером Аркадієм Найдічем (Німеччина).

Турнір став доволі масовим та зібрав потужний склад учасників. На старт вийшли 57 спортсменів із багатьох регіонів України. Серед них 13 мали майстерські звання. Висококваліфіковані спортсмени залишилися у Вінниці після участі в престижному меморіалі Анатолія Ольховського, який проходив напередодні.

Змагання проходили у напруженій та безкомпромісній боротьбі. І жодному шахісту не вдалося уникнути гіркоти кількох поразок. Чемпіоном став рейтинг-фаворит Олег Будніков (Запоріжжя). Це кандидат у майстри спорту із гросмейстерським рейтингом. У 15 турах зі швейцарською системою він набрав 11,5 очки. Стільки ж балів в активі міжнародного майстра Еміля Мірзоєва (Миколаїв), але в нього виявився гіршим додатковий коефіцієнт. Бронзову нагороду отримав молодий майстер спорту Платон Гальперін (Чернігів).

Загалом організатори передбачили вісім основних призів, а також низку додаткових. Кращою серед жінок стала майстер спорту Ірина Барчук (Херсон), серед дітей –  Влад Гарський (Одеса), серед ветеранів – Дмитро Горбатюк (Літинський район), серед гравців із міжнародним рейтингом (у блискавичних шахах) до 1800 одиниць – Михайло Жуковський, із рейтингом до 1500 – Катерина Скакун, із рейтингом до 1200 – Даніель Кержнер (всі – Вінниця).

http://chess-results.com/tnr434085.aspx?lan=11&art=1&rd=15
http://chess-results.com/tnr434085.aspx?lan=11&art=1&rd=15
http://chess-results.com/tnr434085.aspx?lan=11&art=1&rd=15

Переглядів: 235 | Today: 0 | Total: 213605
Вподобати та поширити
Follow by Email
Facebook

Залишити відповідь