Чемпіон Вінниці серед дошколяриків: «Шахи цікавіші комп’ютерних ігор»

Шаховий сайт ЗТУ Миколи Боднара м.Вінниця

Юра Перепелиця став наймолодшим шаховим чемпіоном у Вінниці. Днями п’ятирічний спортсмен посів перше місце у міських змаганнях серед вихованців дитячих садочків. На шляху до золота Юра виграв шість партій.

– Останні два поєдинки були важкими. Суперники в середині гри мали матеріальну перевагу. Але мені все ж вдалося переломити хід партій і заматувати їх, – каже Юра Перепелиця.   

Мати чемпіона Юлія Перепелиця розповіла, що він займається «королівською» грою з цього навчального року.

Хлопчик тренується у шаховому клубі «Романтик», що є філією спеціалізованої МДЮСШ № 6.  

– Юра регулярно відвідує тренування і міські турніри. Вдома вирішує шахові задачки і щодня грає кілька партій з татом. Іноді змагається з комп’ютером та з різними суперниками в Інтернеті. Перемога у чемпіонаті серед дошколяриків є гарним стимулом до подальших наполегливих занять, – каже Юлія Перепелиця.

За словами батьків, стимулювати сина до вивчення шахової премудрості не потрібно. Бо той сам вирішив, що хоче досконально опанувати «королівську» гру.

Юра Перепелиця не зупиняється на досягнутому. Мріє стати чемпіоном України з шахів. А в найближчий час гратиме у престижному дитячому міжнародному турнірі «Золота молодь». Він пройде з третього по сьоме липня у вінницькому ТРЦ «Мегамолл» і має увійти до Книги рекордів України, як наймасовіший.  

– Я вже вигравав у суперників, які вдвічі старше за мене. Іноді навіть у дорослих. Зі старшими навіть цікавіше грати, бо у них можна чомусь навчитися навіть. Тому я нікого не боюся, – наголошує спортсмен.   

Юра каже, що шахи набагато цікавіші звичних ігор на телефоні чи комп’ютері, якими нині масово захоплюється малеча.   

– На телефоні чи комп’ютері ти не бачиш суперника. А коли граєш в шахи, то споcтерігаєш за його емоціями, навіть спілкуєшся, – пояснює Юра Перепелиця.     

Переглядів: 206 | Today: 1 | Total: 172693
Вподобати та поширити
Follow by Email
Facebook

Залишити відповідь