Cвято шахів наближається: кожен учасник турніру «Золота молодь» отримає диплом рекордсмена України!


Свято інтелекту і спорту неухильно наближається. Лише кілька днів залишилося до початку наймасштабнішого шахового турніру в нашій країні «1st Vinnytsia International Golden Youth Cup» («Золота молодь»). Він проходитиме з 3 по 7 липня у Вінниці, у ТРЦ «Мегамолл». Офіційне урочисте відкриття – о 14.00. Але перед цим, починаючи з 12-ї години, передбачена цікава розважальна програма для юних спортсменів.  

Вже зараз зареєструвалося близько 588 учасників із девяти країн, і не лише європейських. Але реєстрація триватиме до самого початку змагання. 

– Плануємо, що в турнірі «Золота молодь» візьмуть участь близько 600 учасників. Приблизно сотня із них – іноземці, решта – українці. Великими делегаціями будуть представлені Ізраїль, Молдова, Білорусь, ­– розповів організатор турніру, президент Вінницької обласної шахової федерації, міжнародний гросмейстер Аркадій Найдіч. 

До Вінниці вже запрошені представники Книги рекордів України. Вони фіксуватимуть національне досягнення за найбільшою кількістю гравців у шаховому турнірі. Кожен юний шахіст отримає диплом із написом, що він долучився до встановлення рекорду! 

Турнір відбудеться на Льодовій арені торгівельно-розважального центру «Мегамолл» із сучасними системами вентиляції, кондиціонування та протипожежної безпеки, яка може вмістити 1000 осіб. На трибунах є місця для 550 глядачів, це будуть в першу чергу батьки і тренери юних спортсменів. Поруч у «Мегамоллі» – десятки брендових магазинів, затишних кафе, численні розваги для дітей. Кращих визначатимуть у 5-ти категоріях: до 6, 8, 10, 12 і 14 років. Гарантований призовий фонд сягне рекордної для дитячих змагань в Україні висоти – він складає понад 500 тисяч гривень! Передбачено 210 призових місць. Призери отримають не тільки вражаючі грошові суми, а й приємні шахові сюрпризи – годинники, книги, міксовані набори провідної компанії із виробництва шахового оснащення Європейської якості «Chess Evolution».

Довідка

Офіційний сайт Вінницької обласної федерації шахів, де можна зареєструватися на змагання: сhessvin.org.ua

Сторінка турніру «Золота молодь»: http://goldenyouthcup.com

Анкета для реєстрації учасника знаходиться за посиланням:

https://goo.gl/forms/lYA9TOmmxx51bLRV2

Додаткова інформація за телефоном: 097-177-93-23 (Володимир Вусатюк).

Прес-служба Вінницької обласної федерації шахів

Перегляди:476 Сьогодні: 2 Всього: 589871

Залишити відповідь