Покер Олега Биковського і блискавична гра Надії Шпанко

Шаховий сайт ЗТУ Миколи Боднара м.Вінниця

На чемпіонат Вінниччини із класичних шахів завітали спортсмени із дюжини міст і районів. Серед них була й низка майстрів спорту, два десятка КМС. Турнір відбувся у Вінницькій МДЮСШ № 6. 

Дев’ять турів пройшли в запеклій і напруженій боротьбі. Лідери постійно змінювали один одного: після старту лідерство захопив Андрій Горобець з Могилева, потім лідерську гонку очолив Артур Роєнко, за 2 тури до фінішу лідером був М.Боднар, за тур до його змінили Д.Щербина,Н.Шпанко і О.Биковський.

– Чемпіонат області з класичних шахів – одне із найважливіших і найцікавіших змагань року. Він досить цікавий широкою географією учасників. Хоча переважна більшість лідерів – все ж з міста над Бугом. Реальну конкуренцію в боротьбі за чільні місця їм склали Андрій Горобець з Могилева-Подільського, Артур Роєнко зі Жмеринки, Вячеслав Кошовий з Бару та Олександр Роговий з Липовця. Вони довго йшли в лідерах, але в кінці почали програвати і не потрапили в трійку. «Підпирали» лідерів й юні вінницькі гравці, які зняли чимало «скальпів» дорослих шахістів, – прокоментував директор Вінницької шахово-шашкової школи Микола Боднар.

Одноосібне перше місця із 7.5 очками зайняв майcтер ФІДЕ Олег Биковський і став вчетверте поспіль чемпіоном Вінниччини серед чоловіків. З 2 по 4 місця з 7 балами вибороли Надія Шпанко, Микола Боднар і Дмитро Щербина (всі-Вінниця), в такому порядку вони розмістилися на п’єдесталі. Вітаємо переможців, а особливо Надію, яка окрім срібної нагороди серед чоловіків додала чемпіонське звання серед жінок. Друге серед жінок в Карини Степанюк, третє в Софії Журабаєвої (всі -вихованки Вінницької ДЮСШ №6).

«Даний турнір є важким в організації. Підготовка, суддівство, інвентар, напружений і динамічний графік вартує багатьох зусиль. Проведення цього чемпіонату взяла на себе Вінницька ДЮСШ №6, за підтримки Комітету фізичної культури та спорту Вінницької міської ради та Управління фізичної культури і спорту Вінницької ОДА – добавив Микола Боднар» Таблиця: http://chess-results.com/tnr516479.aspx?lan=11&art=1&rd=9

Переглядів: 280 | Today: 0 | Total: 231055
Вподобати та поширити
Follow by Email
Facebook

Залишити відповідь