Нагородили дворазових переможців Дитячої шахової онлайн-ліги України

Збірна вінницького шахового клубу «Романтик», який є філією МДЮСШ № 6, вдруге поспіль підкорила вершину престижних Всеукраїнських онлайн-змагань «Дитяча ліга». Юні шахісти міста над Бугом виграли «золото» вищої ліги.

Розкусили «Міцних горішків»

Змагання Дитячої шахової ліги України відбуваються онлайн на сайті «lichess.org». У них грають спортсмени до 17 років.

У 32-му турнірі взяли участь 72 команд із 22-х областей і Києва. В турнірі серед команд вищої ліги впевнену перемогу здобула команда «Романтик» із Вінниці. Друге місце посіла команда «Міцні горішки» з Кривого Рогу, третє ­– колектив Хмельницького.

Залікова п’ятірка

Командний результат в Дитячій шаховій лізі України складається із результатів п’яти спортсменів, які набрали більше за інших одноклубників очок. Цього разу залікову п’ятірку склали брати Михайло і Олександр Жуковські, єдиний легіонер «романтиків» Максим Дзюба (Біла Церква, Київська область), Владислав Пюро, Вікторія Біляк (Гнівань, Тиврівський район), яка раніше була чемпіонкою України серед дівчат в «живих» блискавичних шахах. Також чемпіонами цього разу стали Богдан Станіславський, Іван Крамаренко і Назар Григоренко.

Нагородження кращих

Дворазових переможцівВсеукраїнських онлайн-змагань «Дитяча ліга» нагородили представники місцевого осередку Української партії Честі, боротьби із корупцією і організованою злочинністю. Вони запросили на нагородження не лише чемпіонів вищої ліги, але й першу п’ятірку команди «Романтик-2», яка стала бронзовим призером 5-ї ліги і піднялася до 4-ї ліги.

Церемонію нагородження провели голова Вінницької міської організації Української партії честі Тетяна Вовк і генерал-майор Василь Вовк. Вони тепло привітали юних спортсменів. А Василь Васильович, який в юності займався шахами, навіть успішно зіграв партію проти 7-річного талановитого Юрія Перепелиці, який нещодавно виграв «живий» міжобласний турнір у Житомирі.

Юні шахові «романтики» отримали пам’ятні дипломи та призи. Це, безумовно, надихне їх на подальші звершення.