ДІВЧИНА ПЕРЕГРАЛА ЮНАКІВ: У ГНІВАНІ ПРОВЕЛИ НОВОРІЧНИЙ ШАХОВИЙ ТУРНІР

Шаховий сайт ЗТУ Миколи Боднара м.Вінниця

26 грудня у Будинку культури Гнівані пройшло яскраве шахове свято. У ньому, згідно із карантинними обмеженнями, взяли участь лише 20 спортсменів віком від шести років – «господарі шахівниці» і Вінницької МДЮСШ № 6. Хоча у попередні роки новорічні шахові змагання у Гнівані збирали в кілька разів більше гравців. Спочатку за підтримки відділення НОК України і Вінницькій області було влаштовано майстер-клас для «юних гросмейстерів». Організатори передали вітання від голови обласного відділення НОКУ, дворазового срібного призера Олімпіад Павла Хникіна і нагадали про олімпійські цінності.
Йшлося про цікаві факти із історії шахів Вінниччини, України і світу, а також пройшла тематична вікторина. Всі учасники майстер-класу отримали у подарунок від відділення НОК України футболки та олімпійські сувеніри. Продовжився святковий захід захоплюючим турніром за швейцарською системою. Він тривав шість турів. Переможницею і володаркою Кубку Гніванської ОТГ стала 14-річна місцева шахістка Вікторія Біляк, яка впевнено виграла всі партії. Раніше вона була чемпіонкою країни серед дівчат молодшого віку в офлайн-грі, а останнім часом двічі вигравала Дитячу шахову онлайн-лігу України в складі вінницької команди «Романтик». Також трійку призерів склали Іван Кравець (Гнівань) та Володимир Шафір (Вінниця).
В заліку серед дівчат і жінок домінували представниці міста над Бугом. Перше місце посіла 7-річна Софія Буркот, друге – мати юного учасника змагання Ольга Винокур, третє – Олена Грищук.
Окремим був залік серед місцевих гравців. Тут кращими стали Максим Кожухарьов, Олексій Мощинський і Ярослав Усенко.
Отже, загалом було визначено дев’ять основних призерів. Але й решта учасників змагання отримали грошові премії від голови Гніванської ОТГ Володимира Кулешова. Він привітав юних розумників зі святами та провів нагородження. Також додаткові призи підготував місцевий шаховий тренер і суддя турніру Олег Ліщишин.

Переглядів: 240 | Today: 0 | Total: 172707
Вподобати та поширити
Follow by Email
Facebook

Залишити відповідь