РЕЙТИНГ-ФАВОРИТ ОЛЕГ БИКОВСЬКИЙ ПІДТВЕРДИВ СВІЙ КЛАС

У МДЮСШ № 6 міського спорткомітету відбувся чемпіонат Вінниці із класичних шахів. Згідно карантинних вимог масові заходи наразі заборонені, тому організатори обмежили кількість учасників згідно рейтингу. На старт вийшли 32 спортсмени не нижче першого спортивного розряду. Змагання мали відкритий характер. Тому на старт вийшли не лише представники Вінниці, але й гравці зі Жмеринки, Калинівки, Немирівського району тощо.

В підсумку 8 очок із 9 можливих набрав майстер ФІДЕ, Олег Биковський, 7.5 очок виборов учень спортшколи №6 КМС Дмитро Щербина. Бронзовим призером став  молодий КМС Лев Кержнер, в активі якого 6 очок. Дуже пристойно виступили: 4 місце – Олександр Штельмах, 5 – Павло Півень, 6 місце виборов 9-и річний Микола Бубело, виконавши норматив КМС.          

– Мені вдалося стати чемпіоном Вінниці з класичних шахів! Цей титул здобув вперше! До цього на протязі останніх чотирьох років ставав чемпіоном Вінницької області, – прокоментував Олег Биковський.

Чемпіонкою серед жінок стала молода шахістка з Немирова Анна Кавун, друге місце виборола Тетяна Ковальчук (Вінницький р-н)  і третє в Анастасії Кравченко з Вінниці. Вітаємо переможців та призерів та бажаємо всім вдалої гри на чемпіонаті області, який відбудеться 19-21 лютого 2021 р. І особливо хочеться порадіти і привітати нашу зірочку Миколку Бубелу, адже підкорення звання КМС в 9 років це велике досягнення. А тепер головне не зупиняти темпи тренувань і прийдуть ще більші висоти!  
Таблиця:  http://chess-results.com/tnr547402.aspx?lan=11&art=1&rd=9

Перегляди:735 Сьогодні: 1 Всього: 589906

Залишити відповідь