Алєксандри виграли чемпіонат серед ветеранів, а «Вовки» серед юнаків.

Шаховий сайт ЗТУ Миколи Боднара м.Вінниця

Відбулись два обласні чемпіонати в яких участь змогли прийняти досвідчені ветерани і юні шахісти. В чемпіонаті Вінниччини серед ветеранів грали всі в одній швейцарці шахісти старші 40 років, але підсумки проводились в 2 категоріях: 40-60 років і старші 60 років. В результаті запеклої боротьби загальне 1 місце виборов молодий ветеран Алєксандр Швайгер. 2 і 3 місця теж за «молодими» з Могилева-Подільського братами Горобцями Андрієм і Валерієм. Місця з 4 по 6 зайняли справжні ветерани, і відповідно вибороли 1-3 місця. Чемпіоном області став Алєксандр Трегубов. Друге місце в Манжуловського Олександра і третє в Дмитра Горбатюка з Літинського району. Чемпіонкою серед жінок-ветеранів стала Анна Слюсаревська. Таблиця:  http://chess-results.com/tnr562820.aspx?lan=11&art=1&rd=9 А в Літин з’їхались найсильніші команди області на командний юнацький чемпіонат. Змагання тривали в цікавій і напруженій боротьбі. Явного лідера не було. Тільки на фінішній прямій визначився переможець, це вінницька команда «Вовки» в складі: Юрій Штомпель, Максим Біленький і Микола Бубело. Друге місце теж у вінницької команди «ДосвідОс»: Лев Кержнер, Павло Півень, Іван Катеринюк і Олег Патик. Третє місце виборола вінницька команда «Романтик»: Владислав Пюро, Богдан Станіславський і Вікторія Біляк. Вітаємо переможців і призерів і бажаємо нових звершень! Таблиця: http://chess-results.com/tnr560436.aspx?lan=11

Переглядів: 322 | Today: 0 | Total: 189303