31 липня запрошуємо медичних працівників на відкритий чемпіонат м.Вінниця з шахів!

Шаховий сайт ЗТУ Миколи Боднара м.Вінниця

Шахи — одна із найбільш  поширених  та захоплюючих інтелектуальних настільних ігор в цілому світі. Вона не тільки цікава, але й корисна для розвитку логіки. Гра має свою філософію і давню історію. Це відмінний тренажер для гнучкості розуму та поліпшення пам’яті. Багато хто вважає, що регулярне заняття шахами — це психологічна школа успіху.  

До дня шахів, який традиційно відзначають наприкінці липня, Центр сучасної діагностики «Нейромед», проводить турнір серед представників медичної галузі міста. Тому, що «шахи — не для слабких духом людей» — як сказав Вільгельм Стейніц, перший чемпіон світу з цієї гри. 

Шаховий турнір  відбудеться 31 липня (субота) о 10:00, за адресою вул. Театральна, 26 (Вінницька шахово-шашкова школа №6), за підтримки комітету з фізичної культури і спорту Вінницької міської Ради. Серед учасників буде розіграно призовий фонд у 10 000 гривень та яскраві подарунки від Центру сучасної діагностики «Нейромед». Регламент: 7 турів за швейцарською системою, контроль-15 хв. + 5 сек. кожному учаснику після кожного зробленого ходу кожному учаснику на всю партію. 

Зареєструватись на Шаховий турнір серед медиків можна за посиланням: https://forms.gle/uNGjn4LNpzQUrvEZA 

Зробіть свій хід королевою!
Довідки за телефоном: (098) 38-030-37

Переглядів: 232 | Today: 0 | Total: 310692
Вподобати та поширити
Follow by Email
Facebook

Залишити відповідь