Відновлений дитячий шаховий турнір «Вінницькі веремії» виграв молодий житомирянин Денис Шикиравий

Шаховий сайт ЗТУ Миколи Боднара м.Вінниця

На чотири дні до Вінниці з’їхалась шахова молодь зі всієї України пограти в шахи на відновленому 5-му Всеукраїнському дитячому шаховому фестивалі «Вінницькі ВЕРЕМІЇ». Категорія зовсім маленька – до 12 років, отже це шахові зірки і шахове майбутнє України. Турнір зібрав рекордну кількість учасників за 5 турнірів – 96. По кількості учасників з цим змаганням можуть посперечатися тільки Меморіал Ольховського і Меморіал Богатирчука. Разом із гостями вінниччани також підтримали даний захід, адже таких змагань, де можна отримати безцінні практичні знання і навички, не виїжджаючи з рідного міста, в Україні зараз зовсім не багато, і ігнорувати їх не варто. Це, безперечно, правильне рішення, і радує, що у Вінницьку шахову школу ходять діти, у яких свідомі батьки! А найголовніше, що даний турнір був генеральною репетицією перед командним чемпіонатом України серед юнаків та дівчат до 12 років, який відбудеться в кінці серпня у Вінниці.

А тепер перейдемо до розповіді про саму боротьбу. Грали в одному загальному турнірі, а підсумки підбивалися в 3-х категоріях: до 12, 10 та 8 років. Із самого початку всі учасники почали грати самовіддано, видно було, що всі хотіли тільки перемоги. Але в спорті немає одних переможців,і це зрозуміло. Завичай були зівки, прорахунки, але були і гарні нестандартні й несподівані ходи, прийняття правильних позиційних рішень і правильний вибір плану. Найкраще за всіх із цим впорався молодий житомирянин  Денис Шикиравий, який показав доволі зрілу, впевнену і не по роках солідну гру. Денис Дмитро від інших шахістів неймовірною волею до перемоги. У приблизно рівних позиціях він вишукував невидимі шанси на перемогу, і це спрацьовувало. Молодець! Щиро вітаємо Дениса і бажаємо нових великих звершень. На радість господарям 2 місце виборов Ілля Волос. Видно було, що Іллюша дуже старався і дуже хотів показати високий результату. Вітаємо вінниччанина і бажаємо не зупинятись на досягнутому і здобувати все більше і більше перемог! Замкнув призову трійку теж вінничанин Іван Катеринюк. Впевненість у своїх силах, серйозне ставлення до кожної партії і непогане розуміння позиції – от ті якості, які допомогли Вані вибороти високе місце. На 4 і 5 місцях розташувались одесит Максим Пивоваров і Іван Парьоха з Київщини. І високе 6 місце виборов Кирило Мінько з Запоріжжя. Серед дівчат перемогу святкували: 1 місце – Владислава Корольчук (Хмельницька обл.), 2 – Анна Кавун (Немирів), 3 – Поліна Безсонна (Черкаси).

До 10 років серед юнаків 1 місце посів Аріель Швайгер (Вінниця). Серед дівчат 1 місце – Наталія Мовчан (Сарата,Одеська обл.) До 8 років – Максим Криштофор (Одеса), серед дівчат – Соломія Світенко(Львівська обл.)

Переглядів: 740 | Today: 0 | Total: 310684