ХЕТ-ТРИК КОМАНДИ З ДНІПРА І ВДАЛИЙ ВИСТУП ВІННИЦЬКИХ КОМАНД!

У Вінницькій шахово-шашковій школі Вінницького міського спортивного комітету вперше відбувся наймасовіший чемпіонат України з шахів серед клубних команд! Незважаючи на складну ситуацію в країні,а саме воєнним станом Вінниця провела цей традиційний і надзвичайно цікавий чемпіонат, в якому прийняло участь аж 26 команд з різних куточків України. Загальна кількість учасників досягла аж 175! Цей турнір зібрав самих сильних шахістів зі всією України! В турнірі прийняли участь 8 гросмейстерів та величезна кількість майстрів. Це був командний турнір, тобто гралися командами по 6 шахістів. На турнір приїхали команди з таких регіонів як: Київ, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький, Дніпро, а також з Вінницької області: Жмеринка, Калинівка, Могилів-Подільський. Було проведено 3 турніри з різними контролями часу: класичні шахи (90 хв. + 30 сек.), швидкі шахи (10 хв. + 5 сек.) і блискавичні шахи (3 хв. + 2 сек.). У всіх трьох турнірах золото виборола команда ФШДО з Дніпра! Срібло та бронзу в турнірі з класичних шахів вибороли вінницькі команди, а саме: головна команда «Вінниця» та команда «Вінницька шахова школа», яка складалася з самих кращих учнів цієї школи.

Срібло в швидких та блискавичних шахах виборола команда «Equites Iustitiae» (з латинської мови «Лицарі Справедливості») з м. Києва. А от бронзові медалі з швидких шахів поїхали до міста Лева, їх вибороли вихованці та тренери Львівської шахової школи «Дебют». Ну і бронзу в турнірі з блискавичних шахів виборола команда БВР (Банк Власний Рахунок) з Одеси. Був підведений також командний залік,де очки нараховувалися командам, які потрапили в першу вісімку. За рахунок великої кількості Вінницьких команд переможцем стала команда Вінницької області, на другому Дніпропетровська область і третє виборола команда м.Київ. Вітаємо переможців і призерів змагань. Повторюся, що в чемпіонаті прийняло, участь багато вінницьких команд, в яких грали вихованці місцевої шахової школи, тим самим отримавши надзвичайно великі практичні знання і навики зігравши з гросмейстерами, майстрами і КМСами зі всієї України. Дякуємо Збройним Силам України за можливість грати в шахи.

Перегляди:319 Сьогодні: 1 Всього: 589810