Барський замок підкорив Паславський, юні зірки шахів Кучер, а командний чемпіонат серед молоді – Вінницька «Команда мрії”!

Останні дні були насичені шаховими подіями, адже для шахістів не було перепочинку. І це правильно, адже практичні навички грають основну роль у майстерності шахіста, а також ведуть до слави та визнання.

1. Всеукраїнський турнір “Барський замок”

Розпочнемо з турніру в місті Бар, де відбувся Всеукраїнський турнір “Барський замок”. Його впевнено виграв молодий кандидат у майстри спорту Павло Паславський. Для Павла це вже далеко не перший успіх. Його рейтинг і сила гри зростають, і я впевнений, що незабаром він підкорить ще вищі вершини. Друге та третє місця також здобули молоді вінницькі шахісти Максим Валов та Семен Платовський, які також прогресують швидкими темпами. Турнір був організований на належному рівні завдяки голові Барської федерації шахів Анатолію Кобилю.

2. Всеукраїнський фестиваль “Юні шахові зірочки”

А в цей час у Вінниці змагалися наймолодші шахісти на Всеукраїнському фестивалі “Юні шахові зірочки” до 8 років. Півсотні юних шахістів з різних куточків України з’їхалися на генеральну репетицію перед чемпіонатом України до 8 років, який відбудеться у Вінниці через місяць. Рейтинг-фаворити і єдині першорозрядники вінничани Артем Кучер і Олександр Савчук підтвердили свій клас і вибороли першість у такому ж порядку. Третє місце посів наш гість з Дніпра Єгор Куліш. Серед дівчаток найкращими стали:

1 місце – Анастасія Чепка, 2 – Христина Васильєва, 3 – Соломія Вітюк (всі – Вінниця).

Змагання пройшли в запеклій безкомпромісній боротьбі, були і сльози від гіркоти поразки, і радісні моменти після перемоги. Таблицю турніру можна знайти за посиланням: https://chess-results.com/tnr892463.aspx?lan=11&art=1&rd=9

3. Командний юнацький чемпіонат Вінниччини

І наостанок, у мальовничому селі Дашківці, що в Літинському районі, відбувся командний юнацький чемпіонат Вінниччини. І тут переможцями стали рейтинг-фаворити змагань. Чемпіонами стала вінницька команда “Команда мрії” в складі: Владислав Пюро, Данило Формос і Анатолій Родін. 2 місце посіла команда “Червоні дракони” з Вінниці, а 3-є загальне і 1-е в заліку до 12 років – команда “Школа шахових чемпіонів”. Загалом майже половина учасників отримали призи, а солодощами куштували всі. Головний організатор, провідний шаховий тренер з Дашківців Дмитро Горбатюк, який вже з добрих півсторіччя тренує дітей на Літинщині. Таблиця: https://chess-results.com/tnr912277.aspx?lan=11

Окремо хочеться подякувати:

  • IT-компанії BILLTECH за виділення фінансової допомоги в проведенні всіх цих змагань.
  • Збройним Силам України за можливість грати в шахи
Перегляди:371 Сьогодні: 1 Всього: 647645