УСПІХ ВІННИЦЬКИХ ШАХІСТІВ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЧЕМПІОНАТАХ!
На початку вересня відбулось відразу два чемпіонати України і в обох вінничани здобули медалі. В с.Чорноморське, що в Миколаївській області пройшов чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 10 років. Вінниччину представляло 9 юних шахістів. Найкраще виступив Микола Бубело, який в швидких шахах виборов бронзову нагороду. Достойно виступили інші наші діти, деякі третендували на меделі…
Читати далі