Педагоги

Шаховий сайт ЗТУ Миколи Боднара м.Вінниця

Педагогічний колектив ДЮСШ №6 м.Вінниці

Боднар Микола Миколайович – директор МДЮСШ №6, Заслужений тренер України, Виконавчий директор Вінницької обласної федерації шахів. Закінчив Львівський державний університет фізичної культури, міжнародний майстер з шахів,  майстер спорту України. Серед його вихованців: Федорчук Сергій – міжнародний гросмейстер, чемпіон Європи серед юнаків, неодноразовий чемпіон України серед юнаків; Нижник Ілля – міжнародний гросмейстер, неодноразовий чемпіон та призер чемпіонатів Європи, призер чемпіонату світу, неодноразовий чемпіон України; Швайгер Юлія – призер чемпіонату Європи серед дівчат, неодноразовий чемпіон України серед дівчат; Дорохін Михайло – чемпіон України серед юнаків; Щербіна Євген – чемпіон та призер чемпіонатів України серед юнаків; Гриша Тетяна – неодноразовий призер чемпіонатів України серед дівчат; Матвіїшен Віктор – призер чемпіонатів Європи та світу, багаторазовий чемпіон України. 

                                                                                                             

Вусатюк Володимир Олександрович – тренер-викладач з шахів, майстер ФІДЕ, секретар Вінницької обласної федерації шахів.  Підвищує свою майстерність ігровою практикою. Переможець чемпіонатів міста, області та турнірів різних рівнів. В своїй не такій великій тренерській кар’єрі вже зарекомендував себе як хороший спеціаліст: дисциплінований, ввічливий, скромний, відповідальний, енергійний. Виховав за час своєї роботи переможців та призерів міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань. Серед вихованців: призери чемпіонатів України серед юнаків та дівчат Лукіянчук Владислав та Іщенко Ірина.

                              

Яворський Анатолій Петрович – тренер-викладач з шахів МДЮСШ №6, досвідчений педагог, порядний, відповідальний, вимогливий, енергійний, ініціативний, любить дітей і гордиться своєю професією. Майстер спорту, чемпіон України серед чоловіків з шахів за листуванням. В числі його вихованців велика кількість чемпіонів Вінницької області серед юнаків та дівчат та призери чемпіонатів України: Стасюк Олександр, Гриша Тетяна та Швайгер Юлія.

                                                   

Чекай Валентин Францович – старший тренер-викладач з шахів, досвідчений педагог, за характером дисциплінований, відповідальний, ввічливий, скромний, енергійний, ініціативний. Професійний трудоголік. Проявляє себе вмілим організатором тренерського та дитячого колективу. За свою 26-річну тренерську кар’єру виховав не один десяток чемпіонів та призерів міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань. Серед його учнів: Федорчук Сергій – міжнародний гросмейстер, чемпіон Європи серед юнаків до 14 років, неодноразовий чемпіон України серед юнаків до 12, 14, 16, 18 та 20 років, в даний час входить до 100 кращих шахістів світу серед чоловіків; Дорохін Михайло – чемпіон України серед юнаків до 14 років; Шпанко Надія – бронзовий призер чемпіонату Європи серед дівчат до 8 років та чемпіон України серед дівчат до 8 років; Матвіїшен Віктор – призер чемпіонату Світу та чемпіонату України серед юнаків до 8 років та чемпіон України серед юнаків до 10 років в 2011 році.

                        

Нижник Віктор Гнатович – тренер-викладач з шахів, досвідчений педагог, дисциплінований, відповідальний, ініціативний, ввічливий. Любить дітей і швидко знаходить з ними спільну мову. Виховує своїх учнів на яскравому прикладі успіхів свого онука – Нижника Іллі. Користується повагою серед педагогічного, батьківського та учнівського колективу. Організація занять, проведення тренувань та його методика виховання спортсменів мають науково обгрунтований підхід, який дає швидкі результати. Виховав чемпіонів та призерів турнірів різних рівнів, від міських до міжнародних. В 2011 році срібним призером чемпіонату України серед дівчат до 10 років стала його учениця Журавель Аліна.

                    

Шафір Михайло Володимирович – тренер-викладач з шахів, який постійно підвищує свою майстерність ігровою практикою. Екс-чемпіон та призер чемпіонатів Вінницької області з швидких шахів та блискавичної гри. Відповідальний, енергійний фахівець, вмілий організатор дитячого та батьківського колективу, що швидко знаходить спільну мову з учнями та їх батьками. Серед його вихованців велика кількість переможців та призерів чемпіонатів міста, області та міжнародних дитячих змагань, а також призер чемпіонату України серед дівчат Іщенко Ірина.

Перегляди:2192 Сьогодні: 5 Всього: 589856