На міжобласному шаховому турнірі у Козятині кандидат у майстри випередив гросмейстерів

Відкритий обласний шаховий турнір «Козятин» – один із традиційних і доволі популярних змагань нашого регіону. Цього разу він був присвячений Дню міста. На центральному козятинському майдані відбувалися народні гуляння та богатирські забави. А поруч, у затишному шкільному залі, за медалі змагалися понад 60 шахістів різного віку – від «піонерів» до пенсіонерів. Завдяки підтримці міської і районної влади на турнір вдалося залучити кваліфікованих спортсменів з різних регіонів. Гравці представляли Вінницьку, Хмельницьку, Житомирську і Київську області.

Серед учасників були два гросмейстери з Хмельницького – призер чемпіонату Європи Вадим Разін і чемпіон України Любомир Михалець. Вони набрали по 7,5 очки у 9 турах за швейцарською системою і посіли відповідно друге і третє місця. А чемпіоном цього разу став кандидат у майстри Дмитро Джупін (Київ). В його активі стільки ж залікових балів, але кращий додатковий коефіцієнт.

4-6 місця із 6,5 очками розділили майстер ФІДЕ Олег Биковський (Вінниця), Владислав Полігас (Жмеринка) і Дмитро Щербина (Вінниця). Загалом організатори передбачили десять основних призів, а також додаткові – серед ветеранів, дітей і місцевих шахістів різного віку.    

Перегляди:492 Сьогодні: 1 Всього: 589796

Залишити відповідь