У вінницькій шаховій «Формулі-1» діти і молодь «б’ють» ветеранів

Шаховий сайт ЗТУ Миколи Боднара м.Вінниця

Як відомо, у шахи можна грати із найменшого віку до глибокої старості. Але у змаганнях із швидкої гри краще почуває себе саме молодь! Адже із укороченим контролем досвідченим гравцям не завжди вистачає часу не обдумування., щоб вибрати кращий хід. Це вкотре підтвердилося 13 жовтня, на восьмому етапі чемпіонату Вінницької обласної федерації шахів. Підтримують це змагання керівники цієї громадської організації – міжнародний гросмейстер Аркадій Найдіч і Богдан Платовський. Ігри відбуваються у приміщенні МДЮСШ № 6.   

На старт турніру вийшли 58 спортсменів різного віку. Вони представляли не лише Вінницю, але й Жмеринку, Літинський і  Немирівський райони. Сюрпризів не сталося. Перші три позиції зайняли рейтинг-фаворити. Чемпіоном став старшокласник із Вінниці, кандидат у майстри спорту України Дмитро Щербина – 7,5 очки із 8 можливих. На пів-очки відстав майстер спорту зі Жмеринки Артур Роєнко. Бронзову нагороду (6,5 очки) виборов міжнародний майстер Володимир Вусатюк. Останні двоє – тренери Вінницької шахової школи.

Наступні чільні позиції також посіли юні і молоді шахісти. Кращим серед досвідчених гравців виявився Костянтин Мельников, який розташувався на восьмій сходинці. Окрім основних призів, організатори також підготували низку додаткових відзнак у різних категоріях.

Прес-служба Вінницької обласної федерації шахів

Переглядів: 191 | Today: 0 | Total: 172665
Вподобати та поширити
Follow by Email
Facebook

Залишити відповідь