Юнацька команда Вінниці здобула Всеукраїнський Кубок Поділля, випередивши збірні майстрів і гросмейстерів

Шаховий сайт ЗТУ Миколи Боднара м.Вінниця

Юнаки отримали сім командних перемог і дві нічиї

    Несподіванкою завершився 7-й Всеукраїнський Кубок Поділля зі швидких шахів, який розіграли на вихідні у Вінницькій МДЮСШ № 6. Золоті нагороди вибороли юні спортсмени, які випередили команди, складені із майстрів і гросмейстерів.

Цього разу на старт вийшли 28 колективів, складених із чотирьох шахістів, незалежно від віку і статі. Рекордна кількість, що дає право організаторам називати Кубок Поділля неофіційним командним чемпіонатом України. Збірні представляли Вінницю і райони нашої області, а також Хмельницьку, Житомирську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Рівненську і Київську області. Цікавість викликала й команда «Нігерія», яку очолював сильний шахіст із сонячної Африки.

Грали 9 турів за швейцарською системою. Тобто між собою зустрічалися команди із однаковою кількістю очок.

Фаворитом вважалася перша команда господарів поля, яку складалася виключно із майстрів спорту. А також колектив сусіднього Хмельницького, який очолював міжнародний гросмейстер Любомир Михалець. Ці команди виправдали сподівання – вони посіли відповідно друге та третє місця.

А золоті медалі і Кубок Поділля цього разу виборола молодіжна збірна Вінниці (не старше 18 років), в складі якої були чемпіони України серед однолітків в різні роки Владислав Ларкін, Надія Шпанко, Дмитро Щербина, Владислав Лукіянчук. Команда чемпіонів – єдина на турнірі, що не зазнала жодної поразки. В її активі – сім перемог і дві нічиї. Срібні нагороди завоювала збірна команда майстрів з Вінниці на чолі з президентом Вінницької Федерації шахів і директором МДЮСШ №6 Миколою Боднаром, а також Вадимом Трегубовим, Володимиром Вусатюком і Артуром Роєнком. Третє місце за хмельничанами: Л.Михалець, Володимир Янюк, Володимир Іванов і Сергій Попов.

Окрім цього, були й інші сенсаційні результати за участі дітей, переважно місцевих. Приміром, лідер команди Вінниці U-12 (до 12 років) Юрій Штомпель на першій шахівниці обіграв гросмейстера Любомира Михальця. А 11-річний забійник збірної вінницького шахового клубу «Романтик» Владислав Пюро набрав 7 очок із 9 можливих на четвертій шахівниці.  Таблиця:                                                         http://chess-results.com/tnr489246.aspx?lan=11&art=0  

Переглядів: 253 | Today: 0 | Total: 213612
Вподобати та поширити
Follow by Email
Facebook

Залишити відповідь