Вінницька Гімназія №17 виграла обласну спартакіаду школярів

В МДЮСШ №6 відбулась 2 обласна спартакіада з шахів серед школярів. На старт вийшли 23 команди з міст і районів Вінниччини. В минулому році вдалося відродити ці цікаві і захоплюючі змагання. Вінницю представляла найкраща команда міста Фізико-матиматична гімназія №17 на чолі з чемпіоном України Максимом Біленьким, а також багаторазовими учасниками чемпіонатів України Володимиром Іванченком і Світланою Саблук. І така титулована команда не мала права не виграти, Отже, в результаті запеклої боротьби вінницька команда стала переможцем. Друге місце виборола Жмернинська ЗОШ №4 на чолі з багаторазовим переможцем Всеукраїнських замань Назаром Шаталюком. І бронза за школярами Гніванської школи Тиврівського району, тон в якій задавала вигравши всі партії неодноразова чемпіонка і призерка чемпіонатів України серед однолітків Вікторія Біляк. Слід похвали команди, які зайняли наступні місця за лідерами: Стрижівська школа Вінницького р-ну, Рахнівська школа Шаргородського р-ну, Ковалівська школа Немирівського р-ну, Крижопільска і Могилів-Подільська СЗОШ №4. А взагалі всі команди молодці, всі вели безкомпромісну і цікаву боротьбу. Головний суддя – Микола Боднар.

Перегляди:518 Сьогодні: 1 Всього: 626088