ЗБІРНА КОМАНДА МІСТА НАД БУГОМ – ВОЛОДАР ВІДКРИТОГО КУБКУ ОБЛАСТІ

Традиційний відкритий шаховий Кубок «Дністер-2020» у південній столиці Вінниччини Могилеві-Подільському раніше було відкладено через пандемію коронавірусу. Цими вихідними, 1-2 серпня, він все ж відбувся і зібрав доволі сильний склад учасників.   

На старт вийшли гросмейстер, призер чемпіонату Європи із блискавичних шахів Вадим Разін (Хмельницький), низка майстрів спорту і близько двох десятків кандидатів у майстри. Висококваліфікованих спортсменів вдалося зібрати завдяки непоганому призовому фонду, який організатори забезпечили за підтримки місцевої влади і меценату Кондитерського Дому «Вацак». Статус турніру підняли міжнародні арбітри Олег Товчига та Сергій Ларкін, які були відповідно головним суддею та заступником гол.судді змагань. Загалом змагалися 16 команд із Вінницької, Хмельницької і Чернівецької областей. В кожній із них виступали по чотири гравці; допускалися й заміни. Призери визначалися після 10 турів.

По традиції турніру «Дністер» боротьба за золото розвернулася між найбільш рейтинговими командами – Вінниці і Хмельницького. Між собою вони ще в п’ятому турі розійшлися миром – 2:2. Тому доля командної «пальми першості» розігрувалася в інших поєдинках.

Збірна Хмельницького виявилася єдиною, яка не зазнала жодної командної поразки на турнірі. В її активі – 6 виграних матчів і 4 нічийних. Але це принесло лише 16 командних очок і срібні медалі.

На 1 командне очко більше набрала збірна міста над Бугом. Чемпіонами в її складі стали міжнародні майстри Владислав Ларкін, Володимир Вусатюк і Микола Боднар та кандидат у майстри спорту Георгій Галич.   

Бронзові нагороди – у команди Жмеринки, що набрала 15 командних очок. До її складу входили майстри спорту Владислав Лукіянчук і Артур Роєнко, а також Владислав Полігас і Олег Макогонюк.

Організатори нагородили й наступні три команди. Це «Чернівецькі зубри» (м. Чернівці), збірні с. Кудлаї (Немирівський район) і «господарів поля».

Вручили призи й кращим гравцям по всім шахівницям. На них могли претендувати спортсмени, збірні яких не були нагороджені в командному заліку. На першій дошці кращим став Дмитро Горєлов (Кам’янець-Подільський), на другій – Олександр Довгалюк (молодіжна збірна Хмельницького), на третій – Михайло Шафір, на четвертій – Владислав Пюро (обидва – збірна Вінницької шахової школи). http://chess-results.com/tnr531511.aspx?lan=11

Перегляди:693 Сьогодні: 3 Всього: 589774

Залишити відповідь