ЗБІРНА КОМАНДА ВІННИЦІ ЧЕМПІОН ВІННИЧЧИНИ З ШАХІВ!

В гостинному місті Липовець відбувся командний чемпіонат Вінницької області з шахів. Зважаючи на карантинні обмеження організаторам прийшлось суттєво скоротити кількість команд дотримуючись карантинних вимог, але головне, що змагання традиційно відбулись. Адже, якщо відмінити турнір, то потім надзвичайно важко його відновити.Отже, незважаючи на організаційні труднощі турнір вдався напрочуд вдало, завдяки підтримці спорткомітету Липовецької Міської ради в особі Ігора Ревацького та управління Вінницької ОДА.Атмосфера турніру вразила, все пройшло спокійно, толерантно та водночас напружено. Боротьба була впертою та завзятою, команди йшли пліч-о-пліч. Але ближче до фінішу збірна команда з обласного центру розгромивши головного конкурента Жмеринку з рахунком 3.5–0.5 вирвалась в лідери і вже нікому не віддала перемогу. Отже, чемпіоном Вінницької області 2020 року стала команда м.Вінниця міського спорткомітету Вінницької міської ради (голова – Сергій Краєвський). Друге місце посіла команда Жмеринки, третє вибороли господарі – команда Липовецького району. Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками. Вітаємо!#шахи

Перегляди:594 Сьогодні: 2 Всього: 628267