ВІДКРИТИЙ КУБОК ВІННИЧЧИНИ ПОЇХАВ ДО БУКОВИНИ!

Традиційний відкритий шаховий Кубок «Дністер-2021» у південній столиці Вінниччини Могилеві-Подільському зібрав як завжди доволі сильний склад учасників. На старт вийшли гросмейстер, призер чемпіонату Європи із блискавичних шахів Вадим Разін (Хмельницький), міжнародний гросмейстер також з Хмельницького Любомир Михалець, ціла низка майстрів спорту і міжнародного класу з Вінниці та Чернівців, близько двох десятків кандидатів у майстри. Висококваліфікованих спортсменів вдалося зібрати завдяки непоганому призовому фонду, який організатори забезпечили за підтримки місцевої влади і меценату Кондитерського Дому «Вацак». Статус турніру підняли міжнародні арбітри Олег Товчига та Микола Боднар, які були відповідно головним суддею та заступником гол.судді змагань. Загалом змагалися 21 команда із Вінницької, Хмельницької,Одеської і Чернівецької областей та навіть Ізраелю. В кожній із них виступали по чотири гравці; допускалися й заміни. Призери визначалися після 10 турів.В минулорічних турнірах по традиції турніру «Дністер» боротьба за золото розверталася між найбільш рейтинговими командами – Вінниці і Хмельницького. Але цього року в боротьбу за трійку втрутились ще 3 сильні команди з Чернівців, Одеси і молодіжна збірна Вінницької шахової школи. Буковинці впевнено захопили лідерство, але в 6 турі програли команді Вінниця і здавалося, що команда «Чернівецькі зубри» втратила впевненість, але це виявилося не так. Оговтавшись від нещівної поразки буковинці стали грати ще впевненіше і заслужено повезли Кубок Вінниччина додому. Друге місце теж доволі впевнено виборола молода команда Вінницької ДЮСШ №6. 3 місце зайняла молода команда з Одеси. На цей раз рейтинг-фаворити залишилися поза трійкою призерів. Як кажуть дорогу молодим!Організатори нагородили й команду з с.Кудлаї (Немирівський район), які стали кращою командою Вінниччини, які не потрапили в трійку, а також кращих гравців по дошках. Організатори змагань на чолі з Андрієм Горобцем, як завжди провели турнір на високому рівні. ДЯКУЄМО!Таблиця: http://chess-results.com/tnr569902.aspx?lan=11

Перегляди:315 Сьогодні: 1 Всього: 627119