У Вінниці визначили кращих ветеранів.

У Вінниці на базі Вінницької шахової школи відбувся відкритий чемпіонат міста з шахів серед ветеранів. Наші поважні, найдосвідченіші та наймудріші шахісти сіли за шахівницю визначити хто з них самий сильний в шахах. Турнір проходив загальний, але переможці визначалися у двох категоріях: 45+ і 60+. Боротьба була безкомпромісною і запеклою. З перших турів неабиякі оберти набрав «молодий» ветеран Олександр Штельмах і здавалося, що йому нічого не завадить вибороти першість, адже переслідувачі відставали на ціле очко. Але іншої думки був Ігор Тютюнніков, який провалив старт зазнавши двох нищівних поразок. Але Ігор не пав духом і почав вигравати партію за партією, і от в 7 турі обіграв саме лідера. Отож, Штельмаха догнали Тютюнніков і Олександр Трегубов і саме останні дві партії мали все вирішити. Міцніші нерви виявились в Ігоря Тютюннікова, дві перемоги і наше вітання новому чемпіону Вінниці серед ветеранів. 2-4 місця поділили Володимир Шпиркін, Олександр Трегубов і Олександр Штельмах, саме в такому порядку їх розставив коефіцієнт. Серед ветеранок першою стала Олена Стельмах, другою Ганна Слюсаревська. Але найголовніше навіть не хто переміг, а те що ветерани мали змогу поспілкуватися, згадати минулі турніри і перемоги. Переможці та призери були нагородженні кубками, медалями, грамотами і цінними подарунками від міського спорткомітету та Федерації шахів м.Вінниця. Таблиця: http://chess-results.com/tnr584043.aspx?lan=11&art=1&fed=I

Перегляди:476 Сьогодні: 3 Всього: 608792