Вінницька шахово-шашкова школа прийняла участь в спортивному заході!

Шаховий сайт ЗТУ Миколи Боднара м.Вінниця

На минулих вихідних на майдані «Водограй» Вінницького центрального парку відбулась спортивна акція-виставка «Поверни дітей до спорту». Організатором виступав спорткомітет Вінницької міської ради. Участь прийняли 7 міських спортивних шкіл, які проводили майстер-класи, показові виступи та заохочували дітей займатись саме їхнім видом спорту. Звичайно, що й шахово-шашкова школа теж прийняла активну участь в цьому заході. Всі охочі глядачі і вихованці МДЮСШ №6 могли зіграти партійку-дві між собою, або навіть з досвідченими майстрами, які невідмовляли нікому. Свято вдалося на УРА!

Перегляди:735 Сьогодні: 1 Всього: 1158648

Залишити відповідь