“Взявшись за розум” на фініші майстри таки випередили молодих. У Вінниці фінішував “майстерський” турнір в якому 4 досвідчених майстрів спорту екзаменували молодь. Перше і друге місце поділили старший тренер-викладач Вінницької шахової школи МС Володимир Вусатюк і директор школи МС Микола Боднар, за коефіцієнтом тренер виборов перше місце. Третє місце за МС Олегом Биковським. Наші молоді шахісти гарно себе показали незважаючи на повну відсутність ігрової практики і це не може не радувати. Зовсім скоро з 23 по 26 червня 2022 р. у Вінниці відбудеться Всеукраїнський турнір з класичних шахів. Запрошуємо до Вінниці! http://chess-results.com/tnr644009.aspx?lan=11&art=4




