Карина і Олег – шахові королі Вінниці!

Шаховий сайт ЗТУ Миколи Боднара м.Вінниця

У Вінниці відбувся традиційний відкритий чемпіонат Вінниці з класичних шахів серед чоловіків та жінок. 80 учасників від старого до малого вийшли на старт цього престижного змагання, що в воєнний час доволі пристойна кількість. Грали чоловіки і жінки разом за швейцарською системою в 9 турів. З самого початку боротьба почалася безкомпромісна і запекла. В групі лідерів після 4 туру були: Владислав Пюро, Юрій Коба, Максим Валов, Олександр Штельмах, брати Жуковські та інші, але потім рейтинг-фаворити Олег Биковський, Дмитро Щербина і Микола Боднар почали перемагати амбіційних, але нижчих за рейтингом суперників і саме в такому порядку впевнено фінішували. Серед жінок відбулась справжня драма. Всю дистанцію лідирувала Карина Степанюк, але після передостаннього туру вперед вийшла 12 річна Настя Кравченко і в останньому турі молода шахістка мала зайву фігуру з досвідченим КМС-ом Павлом Паславським, але мабуть Насті не вистачило сил на цій важкій дистанції і прикра поразка відкинула її на друге місце. Чемпіонка Вінниці – Карина Степанюк! Бронза в Анни Кавун з Немирова. Всі переможці і призери крім Ані вінничани. В номінації кращий ветеран чемпіоном став Володимир Шпіркін, який виборов загальне 4 місце і якому 72 роки! Молоді шахісти-переможці до 8,10 та 12 років отримали цінні речові від міського спорткомітету, а член президії ФШВ Анатолій Спірін заснував приз за кращу партію, яку за його думкою зіграли між собою чемпіон і чемпіонка Вінниці, переміг Биковський, але Степанюк достойно чинила опір, тому приз отримали обоє. Хочеться зауважити, що наша молодь росте в шаховій майстерності, мені сподобалась на цьому турнірі гра Олексія Гнатюка, Ваксима Валова, Анастасії Кравченко, Владислава Тарковського, Івана Самохвала та інших.  Чемпіони розповіли про свій успіх і перипетії боротьби: «Запорука успіху в наполегливості та роботі під час кожної партії. До останнього не знала чи стану чемпіонкою, бо конкуренція досить сильна і все вирішилося в останньому турі. Загалом турнір дуже сподобався, все було проведено, як завжди на високому рівні!»-прокоментувала Карина Степанюк. «Секрет успіху у щоденних заняттях шахами та дебютній підготовці. Сьогодні дебют дуже важлива складова шахів. Що став чемпіоном Вінниці відчув після 8-го туру, коли побачив, що головні конкуренти втратили очки, а так, боротьба була дуже напруженою до останнього і завжди були шанси втратити очки. Титул чемпіона Вінниці вдалося виграти вдруге, вперше раз у 2021 році. Про чемпіонат можу сказати, що проведено було дуже добре, без будь-яких проблем, все на найвищому рівні, чітке суддівство, відмінна організація, приємні призи для всіх, а, найголовніше, чудова атмосфера у турнірному залі, де й дітям та дорослим було комфортно (останнє можна записати в те, що найбільше сподобалося)»-підсумував Олег Биковський. Дякуємо Збройним силам України за можливість грати в шахи!  Президент ФШВ – Микола Боднар. Таблиця:  http://chess-results.com/tnr722194.aspx?lan=11&art=1&rd=9

Перегляди:882 Сьогодні: 1 Всього: 1158524

Залишити відповідь